Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
785 185 940
E-mail:
grzegorz180@onet.eu
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Nowowiejskiego 4, 09-402 Płock (Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jerzy Grzegorz Lipczyński
785 185 940
grzegorz180@onet.eu
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08376 Kajetan Kachniewski Polska 23.05.2004 31 11 91:33
08384 Igor Modzelewicz Polska 19.12.2002 22 17 65:50
08379 Jakub Kosieliński Polska 02.05.2003 10 31 30:93
08391 Jerzy Grzegorz Lipczyński Polska 26.08.1959 9 2 25:6
08371 Michał Czubakowski Polska 24.05.2004 5 11 15:33
08380 Krzysztof Kosieliński Polska 30.07.1976 3 17 9:51
08374 Shady Hemid Polska 17.06.2005 1 2 3:6
08385 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 0 0 0:0
08386 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 0 0 0:0
08388 Mikołaj Skotak Polska 10.08.2004 0 0 0:0
08389 Wiktor Smolicki Polska 31.07.2005 0 0 0:0
08383 Piotr Lichocki Polska 18.10.1993 0 0 0:0
08375 Sherif Hemid Polska 23.05.2008 0 3 0:9
08373 Bartosz Gocławski Polska 06.12.2002 0 0 0:0
08377 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 0 0 0:0
08382 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
5LMA 1
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
5LMA 3
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-11-03
g. 18:00
023
5LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły
2016-11-24
g. 20:00
025
5LMA 5
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
5LMA 6
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
5LMA 8
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock UKS III Sanniki 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
049
5LMA 9
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 9:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
5LMA 10
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SOKÓŁ II Serock 6:8 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
062
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 5:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
5LMA 12
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
075
5LMA 13
ULKS VIS Wiskitki II MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
5LMA 14
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2017-03-28
g. 18:30
012
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
5LMA 16
KS SOKÓŁ II Serock MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 8:6 Szczegóły
2017-05-10
g. 19:00
022
5LMA 17
UKS MOSiR BASKET Sochaczew MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 6:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMA 18
UKS III Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 7:7 Szczegóły