Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS FALA Nowy Duninów
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 897 607
E-mail:
andrzejszymborski@sinstal. pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Gostynińska 1, 09-505 Nowy Duninów (Zespół Szkół)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Szymborski
512 897 607
andrzejszymborski@sinstal.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00141 Piotr Milczarski Polska 23.06.1976 34 8 100:24
00148 Michał Jędrzejczak Polska 30.03.1999 18 18 49:49
00147 Paweł Jędrzejczak Polska 06.03.1971 17 21 47:58
00142 Paweł Milczarski Polska 21.01.1978 7 28 18:80
00150 Roman Krukowski Polska 04.10.1974 0 0 0:0
00151 Andrzej Szymborski Polska 13.10.1976 0 0 0:0
00149 Wojciech Jędrzejczak Polska 09.12.1973 0 0 0:0
00146 Maciej Kubisiak Polska 23.02.1969 0 0 0:0
00143 Włodzimierz Kalwasiński Polska 14.06.1973 0 0 0:0
00144 Arkadiusz Jaskuła Polska 11.12.1978 0 2 0:5
00145 Włodzimierz Romański Polska 06.01.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-01
g. 16:00
001
5LMA 1
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2016-10-12
g. 18:00
012
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2016-11-24
g. 20:00
025
5LMA 5
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2016-11-26
g. 15:00
035
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów UKS III Sanniki 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
5LMA 7
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
046
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
5LMA 10
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
064
5LMA 11
ULKS VIS Wiskitki II GKS FALA Nowy Duninów 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
5LMA 12
GKS FALA Nowy Duninów UKS MOSiR BASKET Sochaczew 7:7 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
5LMA 14
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMA 15
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
5LMA 16
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
027
5LMA 18
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS Wiskitki II 8:5 Szczegóły