Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA IV Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
603 220 142
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, 01-531 Warszawa (KS Spójnia)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki
603 220 142
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 16 30 131:38
2. ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 16 30 127:40
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 16 21 100:92
4. GKS FALA Nowy Duninów 16 18 96:95
5. ULKS VIS Wiskitki II 16 15 97:91
6. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 15 89:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS MOSiR BASKET Sochaczew 16 15 102:100
2. KS SOKÓŁ II Serock 16 12* 86:110
3. MLUKS NADWIŚLANIN II Płock 16 12 94:113
4. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 16 9 78:116
5. UKS ALFA II Gostynin 16 7 74:116
6. UKS III Sanniki 16 6 58:125

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużę KS SOKÓŁ II Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07023 Jan Klepko Polska 19.10.2000 22 7 64:21
07024 Mateusz Kalinowski Polska 26.06.2001 19 8 55:22
07025 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 12 14 34:40
07030 Antoni Buchalski Polska 09.07.2004 7 20 21:58
07029 Jacek Mitas Polska 23.09.2005 6 7 18:21
07031 Katarzyna Trochimiuk Polska 09.06.2002 4 8 12:24
07028 Mateusz Cymerman Polska 25.09.2005 4 11 12:33
07507 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 2 2 6:6
07032 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 0 0 0:0
07017 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0
07027 Hubert Matyjek Polska 03.02.2002 0 0 0:0
07044 Dominik Drewnik Polska 17.12.2004 0 0 0:0
07026 Piotr Kucharczyk Polska 19.01.2002 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
5LMA 1
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
5LMA 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS Wiskitki II 1:9 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
5LMA 6
UKS MOSiR BASKET Sochaczew KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMA 8
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMA 9
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
5LMA 10
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMA 11
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
5LMA 12
MLUKS NADWIŚLANIN II Płock KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMA 13
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS III Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
001
5LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMA 15
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
5LMA 16
ULKS VIS Wiskitki II KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
026
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły