Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IMOLA Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 777 777
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Zoltana Balo 1, 02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Smoter
510 777 777
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08078 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 18 9 54:27
08083 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 10 16 30:48
08095 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 10 17 30:51
08085 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 9 12 27:36
08076 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 6 0 18:0
08086 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 5 8 15:24
08087 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 4 10 12:30
08075 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 1 1 3:3
08082 Maciej Muda Polska 29.05.1978 1 6 3:18
08094 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
08093 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
08091 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 3 0:9
08092 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
08071 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 0 0 0:0
08096 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
08100 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 0 0:0
08099 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
08098 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
08097 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
08090 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
08088 Marek Grabarski Polska 08.12.2007 0 0 0:0
08081 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
08080 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 0 0 0:0
08079 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
08073 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
08072 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 0 0 0:0
08084 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
08077 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
08074 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
08070 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 0 0 0:0
08089 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-16
g. 11:00
009
5LMB 2
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IMOLA Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
5LMB 3
IMOLA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 5:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMB 4
IKAR Żeliszew IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5LMB 5
IMOLA Warszawa IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
5LMB 6
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMB 7
IMOLA Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
5LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IMOLA Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
060
5LMB 10
IMOLA Warszawa MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
061
5LMB 11
KTS ENERGIA II Kozienice IMOLA Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
5LMB 12
IMOLA Warszawa ULKS Kazanów II 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMB 13
TG SOKÓŁ III Brwinów IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
5LMB 14
IMOLA Warszawa IKAR Żeliszew 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
5LMB 15
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
5LMB 16
IMOLA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 12:00
023
5LMB 17
IMOLA Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:30
029
5LMB 18
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły