Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 051 615
E-mail:
j.adamkiewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Króla Maciusia 5, Warszawa (Hala sportowa przy ZS nr 115)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Jurek
604 051 615
Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Szeliński
660 740 393
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07654 Mikołaj Jurek Polska 26.05.2005 13 25 39:75
07649 Jan Durakiewicz Polska 27.12.1998 12 23 36:69
07658 Maciej Maciejewski Polska 19.11.1999 11 18 33:54
07668 Wiktor Ziemiański Polska 01.11.1997 4 3 12:9
07651 Mariusz Gutowski Polska 24.06.1967 2 1 6:3
07666 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 2 31 6:93
07653 Piotr Jaworski Polska 27.09.1999 0 0 0:0
07652 Łukasz Jamorski Polska 29.10.2000 0 0 0:0
07646 Filip Soszyński Polska 28.12.2000 0 0 0:0
00881 Jarosław Adamkiewicz Polska 26.12.1964 0 0 0:0
07656 Jakub Kordel Polska 30.11.1999 0 0 0:0
07669 Chrystian Ziemiański Polska 28.05.2006 0 0 0:0
07657 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07662 Filip Rudnicki Polska 07.01.1998 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
003
5LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
5LMB 2
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IMOLA Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
5LMB 3
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
5LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
029
5LMB 5
ULKS Kazanów II SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
5LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
054
5LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
5LMB 10
IKAR Żeliszew SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
5LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
5LMB 12
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
5LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
5LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
5LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMB 16
TG SOKÓŁ III Brwinów SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
024
5LMB 17
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:30
029
5LMB 18
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły