Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 564 109
E-mail:
agnieszkapotyra@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Siedlecka 9 08-114 Skórzec (Gimnazjum)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Agnieszka Potyra- Prokurat
694 564 109
agnieszkapotyra@op.pl
Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Prokurat
602 870 955
zbyszek_p@op.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07160 Kamil Zakrzewski Polska 15.02.1997 31 12 93:36
07161 Mariusz Cabaj Polska 26.04.1990 22 8 66:24
07162 Anna Osińska Polska 22.12.1963 18 18 54:54
07163 Maciej Adamiak Polska 17.02.2000 15 18 45:54
07159 Zbigniew Prokurat Polska 20.01.1968 7 4 21:12
07168 Paweł Gorzkowski Polska 26.11.1988 4 5 12:15
07169 Klaudia Skarżyńska Polska 23.01.1997 0 0 0:0
07171 Maciej Kosyl Polska 04.11.2003 0 0 0:0
07165 Paweł Marciniak Polska 16.05.1989 0 5 0:15
07164 Agnieszka Potyra Polska 23.07.1987 0 0 0:0
07170 Kacper Kuśmierczyk Polska 20.05.2003 0 0 0:0
07166 Mateusz Sopiński Polska 08.02.2000 0 0 0:0
07167 Kamil Wisiński Polska 16.07.2000 0 3 0:9

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00
002
5LMB 1
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
5LMB 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
5LMB 3
IMOLA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 5:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
021
5LMB 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5LMB 5
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:4 Szczegóły
2016-11-28
g. 18:00
032
5LMB 6
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ ULKS Kazanów II 6:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
041
5LMB 7
TG SOKÓŁ III Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
054
5LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
066
5LMB 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
067
5LMB 12
IKTS BROŃ II Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
077
5LMB 13
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ GLKS II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 14:00
001
5LMB 14
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMB 15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
5LMB 16
ULKS Kazanów II GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMB 17
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA II Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-04-02
g. 16:00
026
5LMB 18
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły