Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS ENERGIA II Kozienice
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS
ul. Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01388 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 26 12 78:36
01379 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 26 18 78:54
01383 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 17 10 51:30
01385 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 15 15 45:45
01389 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 8 7 24:21
01392 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 4 2 12:6
01393 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
01390 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0
01391 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
01380 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
01387 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
01381 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0
01384 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
01378 Jan Burda Polska 23.03.1979 0 0 0:0
01386 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
01382 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
006
5LMB 1
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS Kazanów II 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMB 2
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
5LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5LMB 5
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:4 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMB 6
IKAR Żeliszew KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
039
5LMB 7
KTS ENERGIA II Kozienice IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
046
5LMB 8
GLKS II Nadarzyn KTS ENERGIA II Kozienice 3:8 Szczegóły
2016-12-13
g. 17:30
050
5LMB 9
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
5LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS ENERGIA II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
061
5LMB 11
KTS ENERGIA II Kozienice IMOLA Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 14:00
072
5LMB 12
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce KTS ENERGIA II Kozienice 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
5LMB 14
ULKS Kazanów II KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMB 15
IKTS BROŃ II Radom KTS ENERGIA II Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
5LMB 16
LUKS Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMB 17
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA II Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
025
5LMB 18
KTS ENERGIA II Kozienice MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 5:8 Szczegóły