Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS Kowala
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 773 245
E-mail:
danielj.ra@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Parzenice 53, 26-624 Kowala (Publiczne Gimnazjum)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Daniel Jasiński
602 773 245
danielj.ra@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01394 Mariusz Ablewski Polska 08.11.1988 34 8 102:24
05802 Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 27 15 81:45
05805 Janusz Zbroja Polska 15.05.1964 13 19 39:57
05799 Daniel Jasiński Polska 07.03.1978 12 25 36:75
05801 Stanisław Więcaszek Polska 19.07.1947 1 4 3:12
05804 Kacper Stankowski Polska 03.07.2001 0 0 0:0
05803 Sebastian Kruk Polska 14.08.2001 0 0 0:0
05800 Norbert Jasiński Polska 21.01.1984 0 6 0:18
05806 Tomasz Świtka Polska 08.03.1960 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 11:00
002
5LMB 1
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
5LMB 2
IKAR Żeliszew LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
5LMB 3
LUKS Kowala IKTS BROŃ II Radom 7:7 Szczegóły
2016-11-08
g. 16:30
024
5LMB 4
GLKS II Nadarzyn LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
5LMB 6
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMB 7
IMOLA Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
5LMB 8
LUKS Kowala MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-13
g. 17:30
050
5LMB 9
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
058
5LMB 10
LUKS Kowala ULKS Kazanów II 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMB 11
TG SOKÓŁ III Brwinów LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
5LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
5LMB 14
IKTS BROŃ II Radom LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMB 15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
5LMB 16
LUKS Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
5LMB 17
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
5LMB 18
ULKS Kazanów II LUKS Kowala 3:8 Szczegóły