Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IKAR Żeliszew
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 075 041
E-mail:
pawel.roman55@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Żeliszew Podkościelny 13a, 08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Franek Roman
506 075 041
pawel.roman55@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07373 Paweł Szostek Polska 26.07.1991 30 10 90:30
07377 Rafał Polkowski Polska 14.02.1993 26 15 78:45
07379 Paweł Roman Polska 16.06.1987 11 27 33:81
07375 Arkadiusz Polkowski Polska 18.05.1987 3 18 9:54
07378 Arkadiusz Zabłocki Polska 24.07.1991 1 16 3:48
07376 Cezary Polkowski Polska 29.03.1995 0 0 0:0
07374 Eugeniusz Polkowski Polska 19.08.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
5LMB 1
GLKS II Nadarzyn IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
5LMB 2
IKAR Żeliszew LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
5LMB 3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IKAR Żeliszew 6:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMB 4
IKAR Żeliszew IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5LMB 5
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMB 6
IKAR Żeliszew KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-01-06
g. 14:00
040
5LMB 7
ULKS Kazanów II IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMB 8
IKAR Żeliszew TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
5LMB 10
IKAR Żeliszew SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
066
5LMB 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMB 13
IKAR Żeliszew IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
5LMB 14
IMOLA Warszawa IKAR Żeliszew 8:3 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
5LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
5LMB 16
IKAR Żeliszew GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
022
5LMB 17
IKAR Żeliszew UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMB 18
TG SOKÓŁ III Brwinów IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły