Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IKTS BROŃ II Radom
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 767 721
E-mail:
mguzio@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościuszki 7, 26-600 Radom (Sala sportowa Centrum Kształcenia Ustawicznego)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Michalczewski
602 767 721
mguzio@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07716 Artur Moroz Polska 20.06.1963 32 3 96:9
07711 Eryk Skura Polska 02.03.1998 28 14 84:42
07712 Michał Mendrek Polska 15.01.1999 20 21 60:63
07715 Wiesław Mróz Polska 10.02.1963 9 11 27:33
07713 Jakub Michalczewski Polska 20.06.2000 4 23 12:69
07726 Oskar Zieliński Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
07714 Paweł Michalczewski Polska 03.04.1973 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-16
g. 11:00
012
5LMB 2
IKTS BROŃ II Radom GLKS II Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
5LMB 3
LUKS Kowala IKTS BROŃ II Radom 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
5LMB 4
IKTS BROŃ II Radom UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5LMB 5
IMOLA Warszawa IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
034
5LMB 6
IKTS BROŃ II Radom MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
039
5LMB 7
KTS ENERGIA II Kozienice IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2016-12-17
g. 19:00
045
5LMB 8
IKTS BROŃ II Radom ULKS Kazanów II 8:6 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMB 9
TG SOKÓŁ III Brwinów IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
5LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
067
5LMB 12
IKTS BROŃ II Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMB 13
IKAR Żeliszew IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
5LMB 14
IKTS BROŃ II Radom LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMB 15
IKTS BROŃ II Radom KTS ENERGIA II Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
013
5LMB 16
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKTS BROŃ II Radom 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
5LMB 17
ULKS Kazanów II IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 16:00
026
5LMB 18
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły