Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ III Brwinów
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
(Zespół Szkół nr 2)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07619 Tomasz Walkiewicz Polska 20.08.1989 32 13 96:39
07625 Jacek Wituch Polska 11.11.1993 15 22 45:66
07617 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 11 21 33:63
07622 Ryszard Koniewicz Polska 02.04.1960 7 10 21:30
07624 Cezary Walczak Polska 27.02.1993 5 18 15:54
07627 Leszek Sotek Polska 03.06.1956 4 9 12:27

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
5LMB 1
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMB 2
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00
018
5LMB 3
ULKS Kazanów II TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
5LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
041
5LMB 7
TG SOKÓŁ III Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMB 8
IKAR Żeliszew TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMB 9
TG SOKÓŁ III Brwinów IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
5LMB 10
GLKS II Nadarzyn TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMB 11
TG SOKÓŁ III Brwinów LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
5LMB 12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMB 13
TG SOKÓŁ III Brwinów IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
5LMB 14
TG SOKÓŁ III Brwinów GLKS II Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
5LMB 15
TG SOKÓŁ III Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMB 16
TG SOKÓŁ III Brwinów SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 12:00
023
5LMB 17
IMOLA Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMB 18
TG SOKÓŁ III Brwinów IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły