Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 562 035
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, 08-110 Siedlce (Hala OSiR)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marzena Woźniak
512 562 035
marzena.b7@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2016/2017

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08656 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 27 14 81:42
08658 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 25 14 75:42
08657 Przemysław Serowiec Polska 17.07.1984 22 7 66:21
08659 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 20 19 60:57
06748 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 6 12 18:36
06758 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 1 0 3:0
06754 Konrad Gałecki Polska 26.11.1988 0 0 0:0
06755 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 0 0 0:0
06757 Grzegorz Włodek Polska 29.08.1987 0 0 0:0
06751 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 0 0 0:0
06756 Henryk Grzybowski Polska 02.08.1958 0 0 0:0
06750 Filip Rudnicki Polska 24.11.2005 0 0 0:0
00771 Maciej Paczóski Polska 23.09.1998 0 0 0:0
00770 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 0 0 0:0
08660 Ewelina Janczak Polska 20.10.1987 0 0 0:0
06746 Kamila Wiśniewska Polska 25.06.2001 0 0 0:0
06749 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 0 0:0
00769 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
005
5LMB 1
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
5LMB 3
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
021
5LMB 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5LMB 5
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
034
5LMB 6
IKTS BROŃ II Radom MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
5LMB 7
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLKS II Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
5LMB 8
LUKS Kowala MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
049
5LMB 9
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
060
5LMB 10
IMOLA Warszawa MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 14:00
072
5LMB 12
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce KTS ENERGIA II Kozienice 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
073
5LMB 13
ULKS Kazanów II MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 14:00
001
5LMB 14
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
007
5LMB 15
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce ULKS Kazanów II 8:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
013
5LMB 16
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKTS BROŃ II Radom 4:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
5LMB 17
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
025
5LMB 18
KTS ENERGIA II Kozienice MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 5:8 Szczegóły