Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY II Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
506 125 986
E-mail:
sposi1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Widowiskowo Sportowa OCSiR ul. Kościuszki 22A, 14-100 Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
sposi1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00618 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 20 10 60:30
00619 Mateusz Lipiński Polska 01.11.1999 17 9 34:18
05278 Jakub Kuźmicz Polska 22.05.2000 14 8 28:16
00620 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 13 18 38:51
00621 Wojciech Chrząszcz Polska 24.03.2000 4 4 9:11
05281 Jakub Klimczewski Polska 15.10.2002 2 0 4:0
00622 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 2 3 6:7
05283 Kacper Góralski Polska 07.06.2001 0 0 0:0
05282 Igor Jankowski Polska 25.10.2004 0 4 0:8
05280 Grzegorz Gumiński Polska 07.07.1964 0 0 0:0
05279 Jędrzej Żebrowski Polska 22.03.2000 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-10-08
g. 11:00
007
2LM 2
MORLINY II Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2017-10-15
g. 11:00
013
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-11-05
g. 11:00
019
2LM 4
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 17:00
025
2LM 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2017-11-26
g. 11:00
031
2LM 6
MORLINY II Ostróda ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
037
2LM 7
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-11-19
g. 12:00
043
2LM 8
MORLINY II Ostróda GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 11:00
050
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-01-14
g. 11:00
055
2LM 10
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
SG:
2018-01-23
g. 17:00
061
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG:
2018-03-10
g. 12:00
001
2LM 12
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
009
2LM 13
MORLINY II Ostróda EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG:
2018-05-12
g. 12:00
015
2LM 14
MORLINY II Ostróda SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2018-03-24
g. 11:00
021
2LM 15
GKTS Wiązowna MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2018-05-13
g. 11:00
026
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski