Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 011 999
E-mail:
marekkudelski@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Budowlana 2,
05-300 Mińsk Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kudelski
600 011 999
marekkudelski@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08265 Marek Kudelski Polska 08.10.1980 4 19 12:57
08272 Paweł Michalski Polska 21.04.1970 3 17 7:47
08277 Paweł Bątruk Polska 06.04.1999 3 25 6:52
08278 Krzysztof Bątruk Polska 20.02.2003 3 20 8:45
08273 Andrzej Niewiarowski Polska 30.09.1985 2 18 4:46
08267 Damian Wróbel Polska 12.04.1988 0 0 0:0
08268 Mirosław Bembnowicz Polska 21.06.1969 0 0 0:0
08269 Tomasz Okurowski Polska 02.05.1970 0 0 0:0
08275 Igor Murasicki Polska 05.01.2007 0 4 0:10
08266 Mirosław Krusiewicz Polska 04.12.1960 0 0 0:0
08276 Mateusz Majszyk Polska 17.01.1996 0 0 0:0
08274 Bartłomiej Jaworski Polska 22.12.1985 0 2 0:6
08271 Krzysztof Krusiewicz Polska 08.07.1984 0 0 0:0
08270 Katarzyna Krusiewicz Polska 22.09.1987 0 0 0:0
Aneta Janisiewicz Polska 08.09.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-29
g. 18:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-10-29
g. 15:00
010
2LM 2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-10-29
g. 11:00
016
2LM 3
ARTENGO IKRTS Józefów BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-11-05
g. 11:00
022
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-11-09
g. 18:00
028
2LM 5
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-11-23
g. 18:30
034
2LM 6
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Sylwia Borkowska
2017-11-18
g. 15:00
039
2LM 7
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-12-14
g. 18:00
044
2LM 8
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 11:00
050
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-02-03
g. 13:00
057
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2018-02-04
g. 11:00
063
2LM 11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-03-04
g. 11:00
004
2LM 12
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-03-11
g. 11:00
W: negatywna
012
2LM 13
UKS Sanniki BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-04-28
g. 11:00
018
2LM 14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-04-15
g. 11:00
024
2LM 15
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2018-05-11
g. 14:00
029
2LM 16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: