Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa,
ul. Paca 44, 04-386 Warszawa
Telefon:
601 245 835
E-mail:
barney24@interia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Integracyjnych nr 75,
ul. Sylwestra Bartosika 5, 00-001 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
601 245 835
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 16 9 62:98
5. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 16 4 34:126
6. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08220 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 22 10 66:30
08225 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 22 8 66:24
08227 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 15 17 32:34
08224 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 13 19 26:38
08230 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 1 1 2:2
08223 Michał Nowak Polska 10.03.1998 0 0 0:0
08222 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
08226 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
08228 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-11-04
g. 11:00
012
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-10-15
g. 11:00
018
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 11:00
023
2LM 4
SKS 40 Warszawa GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2017-11-16
g. 18:00
030
2LM 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-11-23
g. 18:30
034
2LM 6
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Sylwia Borkowska
2017-12-03
g. 11:00
042
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-12-17
g. 11:00
045
2LM 8
SKS 40 Warszawa UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2018-01-07
g. 17:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2018-01-14
g. 11:00
056
2LM 10
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2018-02-04
g. 11:00
066
2LM 11
ARTENGO IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-03-04
g. 11:00
004
2LM 12
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-03-11
g. 11:00
010
2LM 13
SKS 40 Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-03-03
g. 16:00
016
2LM 14
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-04-08
g. 11:00
022
2LM 15
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2018-03-03
g. 11:00
028
2LM 16
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski