Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
EKS MLEXER Elbląg
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 199 387
E-mail:
stefi9@o2.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Widowiskowo - Sportowa,
ul. Grunwaldzka 135, Elbląg
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Grzelak
606 199 387
stefi9@o2.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07961 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 22 10 66:30
07958 Wojciech Tebecio Polska 04.04.1974 22 4 44:8
07950 Kamil Urbanowicz Polska 27.07.1999 19 11 39:29
07959 Ryszard Grzelak Polska 08.02.1972 18 14 49:39
07951 Tomasz Libura Polska 07.11.1972 2 2 4:4
07949 Krzysztof Bojanowski Polska 02.11.1994 0 0 0:0
07957 Krzysztof Ćwikliński Polska 27.04.1975 0 0 0:0
07954 Łukasz Susło Polska 12.06.1987 0 2 0:4
07948 Radosław Cieśliński Polska 25.08.1984 0 0 0:0
07952 Piotr Derkowski Polska 19.07.1982 0 0 0:0
07953 Arkadiusz Kaczmarzyk Polska 07.03.1968 0 0 0:0
07955 Janusz Sielski Polska 27.08.1952 0 0 0:0
07960 Artur Gromko Polska 24.01.1975 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
2LM 1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG:
2017-10-08
g. 16:00
008
2LM 2
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2017-10-15
g. 11:00
014
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-11-05
g. 11:00
020
2LM 4
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 15:00
026
2LM 5
ARTENGO IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-11-26
g. 11:00
032
2LM 6
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
038
2LM 7
GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-12-14
g. 18:00
044
2LM 8
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 11:00
049
2LM 9
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-01-14
g. 11:00
056
2LM 10
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2018-01-23
g. 17:00
061
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG:
2018-03-04
g. 11:00
003
2LM 12
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
009
2LM 13
MORLINY II Ostróda EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG:
2018-04-07
g. 12:00
014
2LM 14
EKS MLEXER Elbląg GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG:
2018-04-22
g. 11:00
019
2LM 15
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-13
g. 15:00
027
2LM 16
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Rozner