Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Aleja Jana Pawła II 16,
09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08242 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 28 4 56:8
08244 Dmitrij Fareitarau Białoruś 22.07.1975 22 6 66:18
08262 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 19 12 57:36
08246 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 18 14 39:29
08243 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 2 1 4:3
08247 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 1 1 2:2
08245 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 0 0 0:0
08255 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 0 0 0:0
08248 Michał Buła Polska 03.05.1985 0 0 0:0
08250 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 0 0 0:0
08253 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 0 0 0:0
08254 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
2LM 1
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-11-04
g. 11:00
012
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-11-25
g. 11:00
017
2LM 3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-11-05
g. 11:00
022
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-11-11
g. 11:00
027
2LM 5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-26
g. 11:00
032
2LM 6
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
037
2LM 7
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-17
g. 14:00
046
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 11:00
052
2LM 9
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-01-14
g. 11:00
059
2LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-02-03
g. 11:00
065
2LM 11
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-03-10
g. 12:00
001
2LM 12
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
007
2LM 13
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-04-08
g. 11:00
013
2LM 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2018-04-22
g. 11:00
019
2LM 15
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-13
g. 11:00
025
2LM 16
GKTS Wiązowna MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński