Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 288 917
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Jarosławski
600 288 917
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 16 9 62:98
5. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 16 4 34:126
6. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01663 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 23 7 54:16
01658 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 16 4 47:12
01662 Bartosz Lebrecht Polska 03.03.1996 15 17 45:51
01648 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 14 14 28:30
01642 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 3 4 6:9
01649 Tomasz Strygun Polska 12.08.1997 2 7 4:14
01657 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 2 0 4:0
01664 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0
01660 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-29
g. 18:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-10-08
g. 11:00
009
2LM 2
UKS Sanniki KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-10-15
g. 11:00
014
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-11-05
g. 11:00
019
2LM 4
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 17:00
029
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-11-26
g. 11:00
036
2LM 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-12-03
g. 11:00
042
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2018-01-12
g. 19:00
048
2LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-01-07
g. 11:00
053
2LM 9
ARTENGO IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-01-14
g. 11:00
059
2LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-02-04
g. 11:00
064
2LM 11
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2018-03-04
g. 11:00
003
2LM 12
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
008
2LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2018-04-08
g. 11:00
013
2LM 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2018-05-11
g. 18:00
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-05-13
g. 11:00
026
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski