Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ARTENGO IKRTS Józefów
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
515 146 287
E-mail:
ikrtswjozefowie@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Markowski
515 146 287
michalmarkowski87@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 16 9 62:98
5. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 16 4 34:126
6. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07928 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 22 7 54:17
07926 Kamil Smoliński Polska 23.11.1994 16 14 41:41
07927 Bogusław Cylwik Polska 23.01.1989 15 7 45:21
07925 Michał Markowski Polska 04.09.1987 10 8 22:16
09792 Adam Władysiuk Polska 14.04.1995 5 6 10:12
07929 Marian Balak Polska 02.08.1970 1 6 2:16
07931 Hubert Mucha Polska 05.05.2006 0 2 0:4
07937 Jakub Niewczas Polska 04.10.2003 0 0 0:0
07930 Piotr Sudoł Polska 24.05.1992 0 0 0:0
07932 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 0 0 0:0
07924 Paweł Chułerański Polska 28.05.1978 0 0 0:0
07938 Filip Soszyński Polska 28.12.2000 0 7 0:15
07936 Kamil Harasymowicz Polska 07.06.2002 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
2LM 1
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-12
g. 19:00
011
2LM 2
GKTS Wiązowna ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-10-29
g. 11:00
016
2LM 3
ARTENGO IKRTS Józefów BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-11-05
g. 11:00
021
2LM 4
UKS Sanniki ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-12-03
g. 15:00
026
2LM 5
ARTENGO IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-11-26
g. 11:00
031
2LM 6
MORLINY II Ostróda ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
040
2LM 7
ARTENGO IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-12-17
g. 11:00
047
2LM 8
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-01-07
g. 11:00
053
2LM 9
ARTENGO IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-01-14
g. 17:00
060
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2018-02-04
g. 11:00
066
2LM 11
ARTENGO IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-03-04
g. 11:00
005
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG:
2018-04-15
g. 16:00
011
2LM 13
ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-04-29
g. 16:00
017
2LM 14
ARTENGO IKRTS Józefów UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-04-15
g. 11:00
024
2LM 15
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2018-03-03
g. 11:00
028
2LM 16
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski