Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 683 967
E-mail:
michal.ogrodniczak@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prawocheńskiego 7, 10-720 Olsztyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Ogrodniczak
512 683 967
michal.ogrodniczak@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Żołnierska 14, 10-720 Olsztyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02730 Cezary Bossowski Polska 11.11.1995 20 12 47:29
02739 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 14 16 34:48
02735 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 12 12 36:36
02729 Michał Ogrodniczak Polska 04.05.1990 10 18 21:41
02731 Piotr Mazurkiewicz Polska 04.09.1988 1 5 2:10
02741 Ada Górska Polska 16.03.1998 0 2 0:4
02740 Joanna Ryba Polska 01.07.1993 0 0 0:0
02742 Tadeusz Dzięcioł Polska 14.05.2008 0 2 0:4
02738 Wojciech Dobrzyński Polska 03.04.1992 0 0 0:0
02737 Zuzanna Chrulska Polska 13.02.1996 0 1 0:2
02733 Kamil Jurkiewicz Polska 28.07.1995 0 3 0:6
02734 Mateusz Pankowski Polska 13.07.1994 0 0 0:0
02732 Wojciech Ratyński Polska 15.06.1986 0 0 0:0
02736 Błażej Ryba Polska 24.07.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2017-10-29
g. 15:00
010
2LM 2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-10-15
g. 17:00
015
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS Sanniki 5:5 Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 11:00
020
2LM 4
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 17:00
025
2LM 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2017-12-10
g. 11:00
035
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 17:00
041
2LM 7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2018-01-12
g. 19:00
048
2LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-01-07
g. 17:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2018-01-14
g. 17:00
060
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2018-02-03
g. 11:00
065
2LM 11
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-03-04
g. 11:00
006
2LM 12
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-04-15
g. 16:00
011
2LM 13
ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-03-03
g. 16:00
016
2LM 14
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-05-05
g. 19:00
023
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2018-05-11
g. 14:00
029
2LM 16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: