Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 632 556
E-mail:
gimnazjum2@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Miejska Hala Sportowa ul. Polna 36, 11-100 Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Jacek Świtalski
512 632 556
gimnazjum2@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08185 Maciej Kucharski Polska 08.07.1999 9 17 20:42
07411 Jacek Świtalski Polska 06.05.1997 6 22 18:66
00286 Artur Gromek Polska 23.11.2007 4 19 9:46
00284 Natalia Bogdanowicz Polska 10.01.2007 3 14 6:28
07421 Marcin Dadura Polska 12.09.1979 2 5 4:12
07419 Marcin Wróblewski Polska 02.07.1979 2 7 4:15
07415 Mariusz Bogdanowicz Polska 07.09.1979 2 0 4:0
00285 Szymon Woźniak Polska 12.05.2003 1 15 3:43
07418 Wiesław Skrętkowski Polska 24.03.1962 0 0 0:0
07413 Krzysztof Gromek Polska 14.12.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
2LM 1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG:
2017-10-08
g. 11:00
007
2LM 2
MORLINY II Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2017-10-15
g. 11:00
018
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2018-01-06
g. 12:00
024
2LM 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 17:00
029
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-12-10
g. 11:00
035
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
040
2LM 7
ARTENGO IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-12-17
g. 14:00
046
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG:
2018-01-07
g. 11:00
051
2LM 9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2018-02-03
g. 13:00
057
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2018-02-04
g. 11:00
062
2LM 11
UKS Sanniki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-03-04
g. 11:00
005
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
010
2LM 13
SKS 40 Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-04-28
g. 11:00
018
2LM 14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-05-05
g. 19:00
023
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2018-05-12
g. 15:00
W: negatywna
030
2LM 16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: