Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.coml
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.coml
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07672 Patryk Turek Polska 13.04.1991 27 16 81:48
08164 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 23 17 69:51
07666 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 15 18 45:54
07669 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 12 15 36:45
07671 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 3 17 9:51
07674 Jacek Kisiel Polska 11.10.1966 0 0 0:0
07667 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 0 0 0:0
07670 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 0 0:0
07673 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0
07781 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 0 0 0:0
07668 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMA 3
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMA 4
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-12-09
g. 14:00
025
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 14:15
035
4LMA 6
KS ATS Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 16:00
048
4LMA 8
UKS II Sanniki KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
060
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMA 11
KS SOKÓŁ Serock KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
004
4LMA 12
KU AZS PW II Warszawa KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMA 14
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
022
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły