Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ I Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 096 673
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Artur Kupisz
503 096 673
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04253 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 21 14 63:42
04254 Janusz Płóciennik Polska 08.10.1959 4 17 12:51
04256 Daniel Sztajer Polska 09.12.1981 4 30 12:90
04250 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 3 28 9:84
04255 Ryszard Koniewicz Polska 02.04.1960 2 9 6:27
04251 Sławomir Woźniak Polska 29.03.1960 2 3 6:9
04249 Jacek Wituch Polska 11.11.1993 1 5 3:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMA 2
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMA 4
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ I Brwinów 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00
031
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMA 8
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
060
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ I Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
005
4LMA 12
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
4LMA 14
KS SOKÓŁ Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
023
4LMA 15
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły