Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 218 121
E-mail:
irek.wroblewski@natkin.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10,
02-495 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek.wroblewski@natkin.com.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06022 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 18 25 54:75
06023 Marcin Ostrowski Polska 17.03.1971 17 16 51:48
06027 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 15 18 45:54
06025 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 9 1 27:3
06024 Grzegorz Nartanowicz Polska 12.10.1969 9 14 27:42
06028 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 6 5 18:15
06026 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 3 8 9:24
06029 Agnieszka Czerkies Polska 09.06.1990 1 6 3:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 14:15
002
4LMA 1
KS ATS Warszawa UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
4LMA 2
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
4LMA 3
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMA 4
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMA 7
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
4LMA 8
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMA 9
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS 14 Ursus 9:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
061
4LMA 11
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMA 12
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMA 13
KS SOKÓŁ Serock UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
4LMA 14
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
022
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły