Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS WKRA Sochocin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 530 782
E-mail:
wojtektomaszewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół i Przedszkoli, ul. Szkolna 17,
09-110 Sochocin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Tomaszewicz
602 530 782
wojtektomaszewicz@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06588 Piotr Michalski Polska 05.08.1978 33 7 99:21
06581 Marek Kamiński Polska 25.11.1958 29 11 87:33
06594 Adam Kłosiński Polska 10.04.1996 27 11 81:33
06592 Adam Rakowski Polska 11.06.1998 8 16 24:48
06591 Jakub Pasierowski Polska 21.10.1997 1 3 3:9
06590 Mariusz Pasierowski Polska 18.12.1971 0 0 0:0
06589 Waldemar Milczarek Polska 17.04.1964 0 14 0:42
06593 Damian Żmijewski Polska 02.01.1998 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
004
4LMA 1
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
028
4LMA 5
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
4LMA 8
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:15
057
4LMA 10
KS ATS Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
4LMA 12
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
4LMA 13
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2018-04-16
g. 18:00
014
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00
027
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły