Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Wąsewo
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 511 160
E-mail:
tenisista1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa, ul. Armii Krajowej 6,
07-311 Wąsewo
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Gozdowski
502 511 160
tenisista1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03209 Sylwester Puchalski Polska 26.03.1990 30 9 90:27
03207 Paweł Listwon Polska 16.02.1985 28 14 84:42
03203 Przemysław Gozdowski Polska 18.09.1961 11 20 33:60
03205 Piotr Fidura Polska 26.05.1989 9 20 27:60
03210 Marcin Dudziec Polska 05.11.1990 3 7 9:21
03204 Konrad Fidura Polska 01.06.1994 2 9 6:27
03206 Grzegorz Gałązka Polska 04.01.1978 1 3 3:9
03208 Katarzyna Listwon Polska 25.11.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMA 2
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 8:3 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
017
4LMA 3
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
028
4LMA 5
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
033
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMA 7
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMA 9
KS Wąsewo KS ATS Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
058
4LMA 10
TS Ciechanów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
4LMA 11
KS Wąsewo UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-03-18
g. 14:15
002
4LMA 12
KS ATS Warszawa KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
4LMA 13
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
015
4LMA 14
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
020
4LMA 15
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00
027
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły