Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS ORZEŁ II Siedlin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 137 134
E-mail:
p.rutkowski13@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Siedlin ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Rutkowski
728 137 134
p.rutkowski13@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04025 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 31 9 93:27
04026 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 17 11 51:33
04030 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 16 15 48:45
04042 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 9 1 27:3
04028 Patryk Sobierański Polska 14.11.1995 5 10 15:30
04031 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 4 19 12:57
04038 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 0 0 0:0
04037 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 0 0 0:0
04043 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 0 0 0:0
04041 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 0 0 0:0
04036 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 0 0 0:0
04040 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 0 0 0:0
04034 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
04029 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 0 0:0
04027 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
04032 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 2 0:6
04033 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
04035 Bartosz Szadkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
04039 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS ATS Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMA 3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-12-09
g. 14:00
025
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00
031
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
4LMA 7
KS SOKÓŁ Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
061
4LMA 11
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
005
4LMA 12
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
4LMA 14
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
4LMA 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły