Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
519 772 981
E-mail:
rzekunianka@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Nowa 7,
07-411 Rzekuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Grzegorz Kowalczyk
519 772 981
rzekunianka@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02809 Jan Klemendorf Polska 06.06.1954 34 5 102:15
02803 Grzegorz Kowalczyk Polska 04.05.1983 28 10 84:30
02804 Mariusz Kowalczyk Polska 21.05.1968 22 17 66:51
02810 Hubert Marciniak Polska 03.11.1975 6 2 18:6
02805 Roman Mierzejewski Polska 02.03.1989 4 12 12:36
02806 Artur Piersa Polska 08.06.1976 1 3 3:9
02807 Patryk Kruczyk Polska 16.04.1999 0 0 0:0
02808 Mirosław Krystkowicz Polska 22.04.1966 0 7 0:21

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMA 2
KS SOKÓŁ Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00
018
4LMA 3
KS ATS Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMA 5
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
4LMA 7
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS 14 Ursus 9:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ I Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
001
4LMA 12
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
4LMA 13
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS ATS Warszawa 10:0 Szczegóły