Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TS Ciechanów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
692 483 705
E-mail:
kris42@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Orylska 3, 06-400 Ciechanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Stefan Żochowski
692 483 705
kris42@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08714 Hubert Pożarowszczyk Polska 10.06.1971 24 16 72:48
08716 Sławomir Stawicki Polska 12.08.1967 21 16 63:48
08715 Adam Wronowski Polska 18.05.2000 17 20 51:60
08713 Marcin Dębowski Polska 11.11.1974 6 10 18:30
08712 Stefan Żochowski Polska 12.05.1953 5 11 15:33
08720 Andrzej Zientarski Polska 02.09.1971 4 9 12:27
08719 Dariusz Kocięcki Polska 13.11.1960 0 0 0:0
08717 Tomasz Filipski Polska 30.12.1967 0 0 0:0
08718 Tomasz Iwański Polska 18.08.1972 0 0 0:0
08721 Bartosz Kowalski Polska 30.11.-0001 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
4LMA 1
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
4LMA 2
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMA 3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:15
024
4LMA 4
KS ATS Warszawa TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMA 5
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMA 8
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
058
4LMA 10
TS Ciechanów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMA 12
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMA 14
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
023
4LMA 15
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły