Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SOKÓŁ Serock
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
518 758 998
E-mail:
zbigniew-chodkowski@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa PZSP ul. Wolskiego 8,
05-140 Serock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbigniew Chodkowski
518 758 998
zbigniew-chodkowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04449 Maciej Pieńkosz Polska 24.01.1991 18 17 54:51
04450 Sławomir Nowosielski Polska 22.08.1992 13 26 39:78
04452 Jakub Majewski Polska 26.10.1995 6 17 18:51
04451 Kamil Zalewski Polska 05.05.1999 2 13 6:39
04455 Marek Mroziewicz Polska 11.12.1959 1 23 3:69
04453 Aleksander Modzelewski Polska 30.11.-0001 1 10 3:30
04448 Arkadiusz Krawczyk Polska 06.03.1992 1 1 3:3
04456 Andrzej Czyżak Polska 03.05.1973 0 0 0:0
04454 Seweryn Antosiewicz Polska 03.09.2001 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMA 2
KS SOKÓŁ Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
017
4LMA 3
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
4LMA 5
KS SOKÓŁ Serock TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
4LMA 7
KS SOKÓŁ Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
046
4LMA 8
KS ATS Warszawa KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMA 11
KS SOKÓŁ Serock KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
004
4LMA 12
KU AZS PW II Warszawa KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMA 13
KS SOKÓŁ Serock UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
4LMA 14
KS SOKÓŁ Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
4LMA 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły