Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TĘCZA II Budki Piaseckie
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 554 325
E-mail:
radekjurzyk@vp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-516 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk
604 554 325
radekjurzyk@vp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06143 Michał Kowalczyk Polska 12.05.2001 27 14 81:42
08463 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 19 20 57:60
06139 Adrian Nowak Polska 19.11.1994 18 16 54:48
06140 Grzegorz Piórkowski Polska 07.04.1993 18 18 54:54
06150 Maciej Cieplak Polska 30.03.1999 2 1 6:3
06145 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 1 2 3:6
06144 Jakub Kaźmierski Polska 13.04.2000 1 1 3:3
06142 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 1 3 3:9
06148 Stanisław Głowacki Polska 07.02.1952 0 0 0:0
06156 Nikodem Zofczak Polska 08.07.2003 0 0 0:0
06149 Mariusz Selerski Polska 07.04.1972 0 0 0:0
08465 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 0 0 0:0
06136 Mateusz Selerski Polska 09.09.1996 0 0 0:0
08464 Paweł Brylak Polska 31.01.1994 0 0 0:0
06141 Michał Nowak Polska 05.09.1996 0 0 0:0
06137 Damian Selerski Polska 12.08.1994 0 0 0:0
06138 Kamil Łażewski Polska 04.07.1981 0 0 0:0
06147 Hubert Włodarczyk Polska 07.11.2004 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
4LMA 1
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
4LMA 2
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMA 3
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMA 4
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ I Brwinów 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
4LMA 5
KS SOKÓŁ Serock TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
033
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMA 9
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMA 11
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
4LMA 12
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:15
008
4LMA 13
KS ATS Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
020
4LMA 15
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2018-04-07
g. 11:00
026
4LMA 16
UKS II Sanniki TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły