Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS ATS Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 314 160
E-mail:
marcin.blachnik@hboffice.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Młodzieżowa 1,
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Błachnik
728 314 160
marcin.blachnik@hboffice.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06824 Mikołaj Kamiński Polska 09.01.1995 32 0 96:0
08150 Arkadiusz Ziemiński Polska 04.02.1989 19 7 57:21
08149 Marek Malita Polska 28.08.1988 17 10 51:30
08148 Marcin Błachnik Polska 07.02.1981 9 13 27:39
06827 Tadeusz Kudryk Polska 21.11.1991 8 3 24:9
08152 Filip Młynarski Polska 20.03.1978 7 0 21:0
06825 Marcin Kuczkowski Polska 19.05.1997 4 4 12:12
06823 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
08151 Damian Szymański Polska 31.07.1990 0 2 0:6
06826 Dominika Dąbrowska Polska 06.10.1986 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 14:15
002
4LMA 1
KS ATS Warszawa UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS ATS Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00
018
4LMA 3
KS ATS Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:15
024
4LMA 4
KS ATS Warszawa TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
029
4LMA 5
UKS II Sanniki KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-26
g. 14:15
035
4LMA 6
KS ATS Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
046
4LMA 8
KS ATS Warszawa KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMA 9
KS Wąsewo KS ATS Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:15
057
4LMA 10
KS ATS Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMA 11
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 14:15
002
4LMA 12
KS ATS Warszawa KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:15
008
4LMA 13
KS ATS Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-04-16
g. 18:00
014
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:15
021
4LMA 15
KS ATS Warszawa UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
025
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS ATS Warszawa 10:0 Szczegóły