Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ II Siedlce
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala OSiR ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05160 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 17 7 51:21
05161 Sylwester Dąbrowski Polska 23.03.1954 11 5 33:15
00884 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 11 17 33:51
05152 Kinga Teodorczuk Polska 03.02.2005 8 25 24:75
05159 Grzegorz Włodek Polska 29.08.1987 1 6 3:17
00882 Mikolai Misak Białoruś 06.08.1983 0 0 0:0
Henryk Grzybowski Polska 02.08.1958 0 0 0:0
05157 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 0 0 0:0
05156 Filip Rudnicki Polska 24.11.2005 0 26 0:78
05153 Julia Andrunik Polska 15.02.2005 0 0 0:0
05155 Piotr Szczygielski Polska 09.08.2004 0 15 0:45

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 17:00
003
4LMB 1
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
4LMB 2
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
027
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMB 8
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMB 9
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 0:10 Szczegóły
2018-01-16
g. 15:00
055
4LMB 10
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMB 11
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
4LMB 12
MKS POGOŃ II Siedlce MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMB 13
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
4LMB 14
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-04-17
g. 15:30
024
4LMB 15
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
029
4LMB 16
MKS POGOŃ II Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły