Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 562 035
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala OSiR ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marzena Woźniak
512 562 035
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00881 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 32 4 96:12
05164 Karol Chmielak Polska 27.01.1987 20 13 60:39
05162 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 17 24 51:72
00883 Michał Wiśniewski Polska 09.12.2004 14 25 42:75
05163 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 3 0 9:0
05165 Paweł Wojciechowski Polska 07.05.1991 0 16 0:48

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-09-26
g. 17:00
003
4LMB 1
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2017-10-10
g. 18:00
008
4LMB 2
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMB 3
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
4LMB 4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMB 5
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
036
4LMB 6
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS RETURN Piaseczno 3:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMB 7
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMB 8
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 18:00
058
4LMB 10
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
063
4LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
4LMB 12
MKS POGOŃ II Siedlce MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
4LMB 13
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMB 14
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 4:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
022
4LMB 15
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-17
g. 17:30
028
4LMB 16
ULKS Kazanów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:5 Szczegóły