Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
24 276 67 02
E-mail:
spjezewo@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Jeżewie,
09-226 Zawidz Kościelny
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Andrzej Nadrowski
504 209 692
spjezewo@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01099 Krystian Igielski Polska 16.03.2002 34 11 101:32
01098 Daniel Cendrowski Polska 10.12.2002 31 16 93:47
01100 Adrian Tyburski Polska 27.03.2002 29 13 85:39
01111 Filip Sadowski Polska 11.07.1994 13 16 39:48
01106 Sylwia Rajkowska Polska 16.02.2006 2 2 6:6
01109 Mateusz Olkowicz Polska 25.05.2007 0 0 0:0
01107 Katarzyna Rajkowska Polska 31.01.2009 0 0 0:0
01108 Michał Rajkowski Polska 04.10.2007 0 0 0:0
01114 Andrzej Nadrowski Polska 25.12.1962 0 0 0:0
01113 Zbigniew Skorłutowski Polska 14.08.1973 0 5 0:15
01104 Magda Rajkowska Polska 13.03.2003 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
5LMA 1
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-10-12
g. 18:00
013
5LMA 3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
5LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-11-17
g. 18:00
023
5LMA 5
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
028
5LMA 6
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
5LMA 7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLKS ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00
036
5LMA 8
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-12-31
g. 11:00
042
5LMA 9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2018-02-04
g. 14:00
002
5LMA 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
5LMA 11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
012
5LMA 12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:00
017
5LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-23
g. 18:00
022
5LMA 14
ULKS VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
027
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:00
032
5LMA 16
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2018-04-10
g. 18:00
037
5LMA 17
MLKS ŻBIK Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-05-19
g. 14:00
041
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 5:8 Szczegóły