Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA IV Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
665 651 665
E-mail:
klub@ksspojnia.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
KS Spójnia, ul. Wybrzeże Gdyńskie 2,
01-531 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
01638 Jan Klepko Polska 19.10.2000 31 11 93:33
01630 Jan Adamiak Polska 25.01.2004 24 5 72:15
06648 Grzegorz Gozdecki Polska 26.01.1996 23 10 69:30
01636 Mateusz Kalinowski Polska 26.06.2001 18 9 54:27
01657 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 10 0 30:0
00954 Jakub Szymański Polska 06.10.2001 10 3 30:9
01665 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 6 0 18:0
01666 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 0 0:0
01642 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 0 0:0
03304 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
003
5LMA 1
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMA 2
MLKS ŻBIK Nasielsk KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
5LMA 3
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
5LMA 4
ULKS VIS I Wiskitki KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:30
025
5LMA 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 13:00
030
5LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
034
5LMA 7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
039
5LMA 8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
043
5LMA 9
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
5LMA 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-02-18
g. 14:00
006
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
011
5LMA 12
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
5LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
5LMA 15
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS I Wiskitki 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
031
5LMA 16
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-05-12
g. 11:00
036
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-05-19
g. 14:00
041
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 5:8 Szczegóły