Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Aleja Jana Pawła II nr 16,
09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08257 Adam Zaleski Polska 02.12.2001 1 22 3:66
08258 Kuba Zaleski Polska 25.05.2003 1 26 3:78
08438 Łukasz Chodkowski Polska 26.12.1980 1 29 3:87
08256 Jan Zaleski Polska 24.10.1974 1 26 3:78
08260 Mikołaj Robak Polska 17.11.2000 0 0 0:0
08261 Zuzanna Robak Polska 28.03.2003 0 25 0:75
08259 Igor Brochocki Polska 08.06.2004 0 4 0:12
08249 Piotr Buła Polska 24.10.1975 0 0 0:0
08251 Sławomir Zasiewski Polska 29.05.1984 0 0 0:0
08252 Rafał Kiełbasa Polska 14.10.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
5LMA 3
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
5LMA 4
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:30
025
5LMA 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
028
5LMA 6
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:00
035
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
5LMA 8
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
045
5LMA 9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
012
5LMA 12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMA 14
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 19:00
030
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
035
5LMA 16
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-02-18
g. 13:00
040
5LMA 17
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
5LMA 18
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły