Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
666 817 888
E-mail:
michal.bula@op.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Aleja Jana Pawła II nr 16,
09-530 Gąbin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Buła
666 817 888
michal.bula@op.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08248 Michał Buła Polska 03.05.1985 39 3 117:9
08247 Mikołaj Krzewicki Polska 17.10.1996 21 4 63:12
08243 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 18 0 54:0
08254 Michał Puternicki Polska 21.07.1979 17 20 51:60
08253 Grzegorz Brochocki Polska 25.05.1970 6 5 18:15
08245 Krzysztof Stępniak Polska 05.09.1986 6 8 18:24
08255 Mariusz Robak Polska 13.01.1973 4 10 12:30
08250 Przemysław Żabka Polska 06.09.1978 4 6 12:18
08262 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 0 0 0:0
08244 Dmitrij Fareitarau Białoruś 22.07.1975 0 0 0:0
08246 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 0 0 0:0
08242 Jacek Szachnowski Polska 31.12.1977 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
5LMA 3
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
021
5LMA 5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
026
5LMA 6
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
031
5LMA 7
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00
036
5LMA 8
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 17:00
041
5LMA 9
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
009
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
5LMA 12
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
5LMA 14
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 3:8 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
027
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
031
5LMA 16
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:00
038
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
5LMA 18
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły