Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
660 929 011
E-mail:
darekbrze@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Bema 312 (Modlin Twierdza),
05-160 Nowy Dwór Mazowiecki
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Dariusz Brzeziński
660 929 011
darekbrze@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05496 Daniel Marszał Polska 05.05.1977 11 15 33:45
05493 Krzysztof Grela Polska 23.10.1964 11 22 33:66
05500 Jarosław Wronka Polska 21.05.1985 7 17 21:51
05495 Andrzej Jędróźwiak Polska 05.11.1966 4 18 12:54
05491 Zdzisław Faber Polska 14.03.1975 3 5 9:15
05499 Tadeusz Wiśniewski Polska 27.10.1986 2 4 6:12
05489 Dariusz Brzeziński Polska 05.06.1967 2 13 6:39
05497 Roman Sławomir Skowyrski Polska 27.09.1974 1 14 3:42
05498 Magdalena Wach Polska 28.05.1981 0 0 0:0
05494 Tomasz Jandy Polska 24.06.1977 0 0 0:0
05490 Mirosław Brzyski Polska 12.06.1962 0 0 0:0
05492 Marcin Gajewski Polska 27.12.1986 0 0 0:0
05488 Bartosz Brzeziński Polska 31.07.1997 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 15:00
012
5LMA 3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLKS ŻBIK Nasielsk 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
024
5LMA 5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 13:00
030
5LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:00
035
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-12-15
g. 18:00
040
5LMA 8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 14:00
002
5LMA 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 14:00
006
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
015
5LMA 12
MLKS ŻBIK Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
020
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMA 14
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
5LMA 15
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:00
033
5LMA 16
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:00
038
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-05-18
g. 18:00
042
5LMA 18
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły