Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego | Rozgrywki ligowe
Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TRANSLUK SRS Łomna
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
504 462 528
E-mail:
srslomna@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kochanowskiego 133,
05-152 Łomna
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Ocipka
504 462 528
srslomna@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IMOLA Warszawa 18 34 156:37
2. GLKS Nadarzyn 18 33 153:35
3. KS SPÓJNIA V Warszawa 18 27 126:74
4. UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 18 23 117:76
5. TĘCZA III Budki Piaseckie 18 22 107:92
6. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 18 15 80:119
7. TRANSLUK SRS Łomna 18 12 82:116
8. UKS RETURN II Piaseczno 18 9 70:134
9. ULKS VIS II Wiskitki 18 4 51:149
10. UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 18 1 44:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05480 Mateusz Jóźwiak Polska 24.06.1994 21 6 63:18
05478 Kamil Ocipka Polska 21.11.1986 15 14 45:42
05479 Dominik Ocipka Polska 17.09.1997 14 26 42:78
05483 Jarosław Mamaj Polska 20.11.1986 10 23 30:69
05484 Rafał Mamaj Polska 03.03.1988 3 18 9:54
05487 Tadeusz Kręźlewicz Polska 15.02.1960 0 3 0:9
05486 Maciej Bentyn Polska 03.02.1978 0 0 0:0
05482 Andrzej Ocipka Polska 15.11.1984 0 0 0:0
05481 Hubert Pacholak Polska 17.09.1978 0 8 0:24
05485 Radosław Przychodzki Polska 31.12.1974 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 17:00
005
5LMB 1
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
5LMB 2
TRANSLUK SRS Łomna SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
5LMB 3
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
5LMB 4
KS SPÓJNIA V Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
022
5LMB 5
TRANSLUK SRS Łomna IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
026
5LMB 6
GLKS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
033
5LMB 7
TRANSLUK SRS Łomna ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
039
5LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
5LMB 9
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 9:1 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMB 10
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA V Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
5LMB 11
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
012
5LMB 12
IMOLA Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMB 13
TRANSLUK SRS Łomna GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMB 14
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS Łomna 6:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
030
5LMB 15
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
035
5LMB 16
TRANSLUK SRS Łomna UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
040
5LMB 17
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2018-05-15
g. 18:30
044
5LMB 18
TRANSLUK SRS Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły