Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
507 612 249
E-mail:
mierzejewski-projekt@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Szkolna 1, 07-411 Rzekuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Roman Mierzejewski
507 612 249
mierzejewski-projekt@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08232 Mateusz Perzanowski Polska 03.05.1992 25 18 75:54
08227 Konrad Krukowski Polska 24.10.1984 11 17 33:51
08224 Jan Klemendorf Polska 06.06.1954 10 5 30:15
08225 Grzegorz Kowalczyk Polska 04.05.1983 10 7 30:21
08224 Roman Mierzejewski Polska 02.03.1989 8 21 24:63
08228 Hubert Marciniak Polska 03.11.1975 7 2 21:6
08231 Kamil Perzanowski Polska 31.08.1995 3 18 9:54
08230 Mirosław Mrystkiewicz Polska 21.05.1968 0 0 0:0
08226 Mariusz Kowalczyk Polska 21.05.1968 0 0 0:0
08223 Adrian Dziełak Polska 09.10.1988 0 4 0:12
08233 Karol Szczubełek Polska 24.01.1986 0 0 0:0
08222 Łukasz Chojnacki Polska 23.11.1984 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
002
4LMA 1
UKS 14 Ursus LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
4LMA 2
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
4LMA 3
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMA 7
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00
044
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMA 9
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
4LMA 11
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00
022
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły