Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GKS WKRA Sochocin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
516 192 577
E-mail:
wojtektomaszewicz@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Szkolna 17, 09-110 Sochocin
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Michalski
516 192 577
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Plac Guzikarzy 9, Sochocin
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08834 Marek Kamiński Polska 25.11.1958 24 17 72:51
08835 Piotr Michalski Polska 05.08.1978 22 19 66:57
08837 Adam Pydyn Polska 13.12.1989 15 24 45:72
08838 Adam Rakowski Polska 11.06.1998 14 16 42:48
08833 Kamil Jurkiewicz Polska 28.07.1995 4 3 12:9
08831 Krzysztof Kamiński Polska 19.07.1972 2 3 6:9
08832 Mariusz Rusiński Polska 30.08.1978 0 0 0:0
08836 Jakub Pasierowski Polska 21.10.1997 0 3 0:9
08839 Andrzej Wasiak Polska 24.12.1975 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMA 1
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 5:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMA 5
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMA 6
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00
044
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
057
4LMA 10
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
4LMA 13
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
016
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły