Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02652 Reunhold Utri Polska 27.02.1967 18 6 54:18
02645 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 12 10 36:30
02642 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 11 16 33:48
02651 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 10 7 30:21
02650 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 8 11 24:33
02648 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 8 15 24:45
02646 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 7 6 21:18
02644 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 4 0 12:0
02649 Andrzej Piotrowski Polska 28.02.1972 1 4 3:12
02647 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMA 4
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ Brwinów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ Brwinów TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 12:00
060
4LMA 10
KS Wąsewo TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
4LMA 12
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
4LMA 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-04-18
g. 18:00
015
4LMA 14
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
4LMA 15
TG SOKÓŁ Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
4LMA 16
TG SOKÓŁ Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły