Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TĘCZA II Budki Piaseckie
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
538 784 285
E-mail:
seler247@onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Budkach Piaseckich,
96-516 Szymanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Damian Selerski
538 784 285
seler247@onet.pl
Osoba odpowiedzialna:
Radosław Jurzyk
604 554 325
radekjurzyk@vp.pl
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06442 Michał Kowalczyk Polska 12.05.2001 28 16 84:48
06455 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 16 23 48:69
06454 Grzegorz Piórkowski Polska 07.04.1993 15 23 45:69
06447 Nikodem Zofczak Polska 08.07.2003 6 19 18:57
06448 Paweł Brylak Polska 31.01.1994 4 1 12:3
06456 Damian Selerski Polska 12.08.1994 3 0 9:0
06443 Błażej Skrzypkowski Polska 18.07.2001 2 5 6:15
06451 Radosław Jurzyk Polska 19.08.1966 1 4 3:12
06450 Stanisław Głowacki Polska 07.02.1952 0 0 0:0
06449 Maciej Cieplak Polska 30.03.1999 0 0 0:0
06459 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 0 0 0:0
06457 Mariusz Selerski Polska 07.04.1972 0 0 0:0
06458 Mateusz Selerski Polska 09.09.1996 0 0 0:0
06452 Jakub Kaźmierski Polska 13.04.2000 0 0 0:0
06453 Kamil Łażewski Polska 04.07.1981 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
4LMA 2
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4LMA 4
UKS 14 Ursus TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
4LMA 7
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-01-12
g. 12:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
4LMA 12
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
4LMA 13
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-05-09
g. 19:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły