Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS Wąsewo
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 511 160
E-mail:
tenisista1@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Armii Krajowej 6,
07-311 Wąsewo
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Przemysław Gozdowski
502 511 160
tenisista1@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05431 Sylwester Puchalski Polska 26.03.1990 36 4 108:12
05428 Przemysław Gozdowski Polska 18.09.1961 20 18 60:54
05426 Konrad Fidura Polska 01.06.1994 11 21 33:63
05427 Piotr Fidura Polska 26.05.1989 7 21 21:63
05425 Marcin Dudziec Polska 05.11.1990 6 12 18:36
05430 Paweł Listwon Polska 16.02.1985 5 5 15:15
05429 Katarzyna Listwon Polska 25.11.1987 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMA 1
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 5:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
015
4LMA 3
KS Wąsewo UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
025
4LMA 5
KS Wąsewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
4LMA 7
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMA 8
TS Ciechanów KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMA 9
KS Wąsewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 12:00
060
4LMA 10
KS Wąsewo TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMA 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
4LMA 12
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
009
4LMA 13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
4LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
4LMA 15
KS Wąsewo UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
4LMA 16
TG SOKÓŁ Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły