Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS II Sanniki
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
664 198 998
E-mail:
helios1004@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Warszawska 183,
09-540 Sannik
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Henryk Podsiadły
664 198 998
helios1004@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
02308 Amadeusz Domański Polska 04.09.1994 28 3 84:9
02310 Nikodem Sadowski Polska 11.07.1989 17 11 51:33
02309 Dawid Białecki Polska 14.01.1991 12 25 36:75
02311 Dariusz Jaros Polska 09.12.1975 5 16 15:48
02312 Marcin Dymek Polska 13.08.1989 1 10 3:30
02317 Jakub Robak Polska 02.01.2008 0 0 0:0
02316 Kamil Robak Polska 31.10.2005 0 0 0:0
02315 Fabian Piątkowski Polska 24.07.2005 0 0 0:0
08407 Andrzej Pluta Polska 14.04.1966 0 6 0:18
08408 Konrad Kuras Polska 11.12.1970 0 8 0:24
02314 Ryszard Ciszewski Polska 03.12.1948 0 2 0:6
09415 Henryk Podsiadły Polska 01.09.1943 0 2 0:6
02306 Andrzej Wawrzyniak Polska 30.11.1980 0 0 0:0
02305 Robert Wojnarski Polska 10.04.1973 0 0 0:0
02304 Bogusław Cylwik Polska 23.01.1989 0 0 0:0
02313 Hubert Bąbrych Polska 10.01.2001 0 4 0:12
02307 Paweł Piątkowski Polska 19.10.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
003
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
4LMA 2
UKS II Sanniki TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
015
4LMA 3
KS Wąsewo UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMA 4
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMA 6
UKS II Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
4LMA 8
KU AZS PW II Warszawa UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMA 9
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
4LMA 11
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 1:9 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
4LMA 12
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS II Sanniki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
013
4LMA 14
UKS II Sanniki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
4LMA 15
TG SOKÓŁ Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
4LMA 16
UKS 14 Ursus UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły