Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
GUKS ORZEŁ II Siedlin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 137 134
E-mail:
p.rutkowski13@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Siedlin ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Rutkowski
728 137 134
p.rutkowski13@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05119 Paweł Rutkowski Polska 06.03.1981 29 17 87:51
05114 Grzegorz Lewandowski Polska 18.09.1973 20 14 60:42
05121 Roman Sobociński Polska 01.03.1961 16 18 48:54
05109 Piotr Jaroszewski Polska 20.04.1995 15 8 45:24
05107 Andrzej Bernatowicz Polska 26.11.1965 4 1 12:3
05113 Artur Kujawa Polska 06.01.1967 3 0 9:0
05111 Przemysław Jeziak Polska 14.04.1996 2 16 6:48
05126 Wiktor Szczygieł Polska 11.10.2005 0 3 0:9
05108 Jacek Falęcki Polska 29.10.1974 0 0 0:0
05112 Marcin Krzemiński Polska 06.02.1979 0 0 0:0
05117 Jarosław Olewnik Polska 21.01.1982 0 0 0:0
05115 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 0 0 0:0
05124 Maja Stańczak Polska 07.04.2006 0 0 0:0
05120 Patryk Sobierański Polska 14.11.1995 0 2 0:6
05122 Rafał Szadkowski Polska 23.07.1982 0 0 0:0
05118 Grzegorz Piotrowski Polska 13.02.1968 0 3 0:9
05110 Mariusz Jeziak Polska 20.09.1991 0 3 0:9
05125 Bartosz Szadkowski Polska 29.05.2007 0 0 0:0
05123 Kacper Stańczak Polska 09.03.2007 0 0 0:0
05116 Marcin Mielczarek Polska 16.05.1981 0 5 0:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMA 1
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMA 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMA 5
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMA 6
UKS II Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMA 7
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
4LMA 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 12:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00
064
4LMA 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMA 13
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
016
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00
022
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2019-05-09
g. 19:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły