GUKS ORZEŁ II Siedlin
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
Telefon:
728 137 134
728 137 134
E-mail:
p.rutkowski13@wp.pl
p.rutkowski13@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa Siedlin ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Szkoła Podstawowa Siedlin ul. Jana Pawła II 12,
09-100 Płońsk
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Paweł Rutkowski
728 137 134
p.rutkowski13@wp.pl
Paweł Rutkowski
728 137 134
p.rutkowski13@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
05108 | Jacek Falęcki | Polska | 1974 | 0 | 0 | 0:0 |
05107 | Andrzej Bernatowicz | Polska | 1965 | 0 | 0 | 0:0 |
05115 | Marek Łuczaj | Polska | 1981 | 0 | 0 | 0:0 |
05116 | Marcin Mielczarek | Polska | 1981 | 0 | 0 | 0:0 |
05112 | Marcin Krzemiński | Polska | 1979 | 0 | 0 | 0:0 |
05113 | Artur Kujawa | Polska | 1967 | 0 | 0 | 0:0 |
05126 | Wiktor Szczygieł | Polska | 2005 | 0 | 0 | 0:0 |
05117 | Jarosław Olewnik | Polska | 1982 | 0 | 0 | 0:0 |
05114 | Grzegorz Lewandowski | Polska | 1973 | 0 | 0 | 0:0 |
05125 | Bartosz Szadkowski | Polska | 2007 | 0 | 0 | 0:0 |
05124 | Maja Stańczak | Polska | 2006 | 0 | 0 | 0:0 |
05120 | Patryk Sobierański | Polska | 1995 | 0 | 0 | 0:0 |
05122 | Rafał Szadkowski | Polska | 1982 | 0 | 0 | 0:0 |
05109 | Piotr Jaroszewski | Polska | 1995 | 0 | 0 | 0:0 |
05118 | Grzegorz Piotrowski | Polska | 1968 | 0 | 0 | 0:0 |
05121 | Roman Sobociński | Polska | 1961 | 0 | 0 | 0:0 |
05123 | Kacper Stańczak | Polska | 2007 | 0 | 0 | 0:0 |
05110 | Mariusz Jeziak | Polska | 1991 | 0 | 0 | 0:0 |
05111 | Przemysław Jeziak | Polska | 1996 | 0 | 0 | 0:0 |
05119 | Paweł Rutkowski | Polska | 1981 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2018-09-30 g. 11:00 |
005 4LMA 1 |
KS Wąsewo | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 7:7 | Szczegóły |
2018-10-21 g. 11:00 |
017 4LMA 3 |
UKS LUPUS KABATY II Warszawa | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 8:6 | Szczegóły |
2018-10-28 g. 11:00 |
023 4LMA 4 |
KU AZS PW II Warszawa | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 7:7 | Szczegóły |
2018-11-18 g. 11:00 |
033 4LMA 6 |
UKS II Sanniki | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 8:3 | Szczegóły |
2018-12-16 g. 11:00 |
043 4LMA 8 |
KS SPÓJNIA IV Warszawa | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 8:5 | Szczegóły |
2019-01-12 g. 12:00 |
058 4LMA 10 |
TĘCZA II Budki Piaseckie | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 4:8 | Szczegóły |
2019-03-03 g. 11:00 |
010 4LMA 13 |
TS Ciechanów | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 8:6 | Szczegóły |
2019-04-10 g. 18:00 |
016 4LMA 14 |
GKS WKRA Sochocin | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 7:7 | Szczegóły |
2019-05-05 g. 11:00 |
022 4LMA 15 |
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń | GUKS ORZEŁ II Siedlin | 5:8 | Szczegóły |