Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KU AZS PW II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 476 476
E-mail:
adamdorsz@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Dorsz
510 476 476
adamdorsz@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
2. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08128 Patryk Turek Polska 13.04.1991 21 14 63:42
08129 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 16 15 48:45
08123 Franciszek Jastrzębski Polska 08.04.1997 14 18 42:54
08124 Marek Kajfasz Polska 22.05.1989 11 19 33:57
08127 Jan Roszuk Polska 26.05.1992 3 18 9:54
08119 Sylwia Borkowska Polska 04.11.1994 1 3 3:9
08121 Kamil Dębski Polska 16.07.1989 0 0 0:0
08126 Jacek Najmrocki Polska 26.03.1990 0 4 0:12
08120 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 0 0 0:0
08122 Adam Dorsz Polska 11.10.1990 0 0 0:0
08125 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMA 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
4LMA 3
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMA 6
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMA 7
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
4LMA 8
KU AZS PW II Warszawa UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMA 9
KS Wąsewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
4LMA 14
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły