Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TS Ciechanów
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
692 483 705
E-mail:
kris42@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Orylska 3, 06-400 Ciechanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Stefan Żochowski
692 483 705
kris42@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2018/2019

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08284 Adam Wronowski Polska 18.05.2000 20 23 60:69
08282 Hubert Pożarowszczyk Polska 10.06.1971 19 19 57:57
08283 Sławomir Stawicki Polska 12.08.1967 18 22 54:66
08278 Marcin Dębowski Polska 11.11.1974 8 15 24:45
08286 Stefan Żochowski Polska 12.05.1953 4 11 12:33
08285 Mirosław Wronowski Polska 20.01.1970 1 2 3:6
10187 Krystian Waszak Polska 29.09.1990 1 1 3:3
08280 Tomasz Iwański Polska 18.08.1972 0 0 0:0
08279 Tomasz Filipski Polska 30.12.1967 0 0 0:0
08281 Dariusz Kocięcki Polska 13.11.1960 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMA 1
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
4LMA 2
UKS II Sanniki TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
4LMA 3
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA IV Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
4LMA 5
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMA 7
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMA 8
TS Ciechanów KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ Brwinów TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
4LMA 10
TS Ciechanów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00
064
4LMA 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
4LMA 12
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMA 13
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
4LMA 14
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły